Zawoja 3

Informacje

Opis

Niewielki, ale funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym. Z wiatrołapu wejście do kotłowni. Salon otwarty na komunikację i połączony z aneksem kuchennym. Na poddaszu dwa wygodne pokoje z łazienkami i dostępem do balkonu.

Ściany

  • dom wybudowany metodą szkieletowa – 194mm (20mm deska szalówka zewnętrzna + 150mm szkielet z dociepleniem + 12mm płyta OSB + 12mm płyta g-k). Od strony zewnętrznej dom może być wykończony szalówką drewnianą jak również tynkim mineralnym. Ściany wewnętrzne wykonane płytą gipsowo-kartonową, łazienki wykończone płytą OSB i płytą gipsowo-kartonową przygotowane gumą pod układanie płytek,
  • w domach stosowane jest dodatkowe uszczelnienie z folii wiatroizolacyjnej i foli paroizolacyjnej.

Podłogi

  • podłogi parteru- wylewki docieplone styropianem na których ułożone sa panele podłogowe lub podłogi drewniane. Na poddaszu podłogi drewniane grubości 28mm łączone na pióro-wpust lub panelowe układane na płycie osb ocieplone wełną minerlaną grubości 100mm.

Stropodach

  • ocieplony wełną mineralną na stelażu aluminiowym grubości 200mm od wewnętrznej strony wykończony boazerią grubości 20mm lub płytą gipsowo-kartonową od zewnętrznej pokryty blachdachówką lub gontem bitumicznym. Stropodach uszczelniony wiatroizolacją i folią paroizolacyjną.

Stolarka okienna i drzwiowa

  • Wszystkie okna zamontowane w domu z PCV lub drewniane koloru wybranego przez klienta ,
  • drzwi wewnętrzne drewniane lub laminowane z ościeżnicą, drzwi wyjściowe drewniane 1 szt, drzwi tarasowe PCV.

Schody drewniane i balustrady wewnętrzne i zewnętrzne.

Całość konstrukcji impregnowana jest preparatem owado i grzybobójczym. Elewacja zewnętrzna zabezpieczona impregnatem, który stanowi doskonałą ochronę drewna przed czynnikami atmosferycznymi, a także grzybami i owadami. Kolor impregnatu jest wcześniej uzgodniony z klientem.