Systemy otwierania szafek kuchennych

System podnośników do frontów górnych AVENTOS

System podnośników do frontów górnych AVENTOS nadaje szafkom wysoki komfort ruchu. Nawet duże i ciężkie fronty poruszają się lekko. Rozwiązania z rodziny AVENTOS są wyjątkowo praktyczne. Fronty otwierane do góry znikają z obszaru pracy oferując niczym niezakłócony dostęp do wnętrza szafki.

fot. Blum

 

Korzyści dla użytkownika

  • Systemy Aventos to wysoki komfort użytkowania, który w szczególności gwarantuje:
  • otwieranie frontów bez wysiłku,
  • możliwość zatrzymania frontu w każdej pozycji otwarcia,
  • ciche i delikatne zamykanie,
  • łatwy dostęp do wnętrza szafki,
  • niezawodność, czyli długi okres użytkowania,
  • harmonijne wzornictwo (zaślepki mogą być szare lub białe, pasujące do korpusów szafek)

fot. Blum

 

Aventos HK

W przypadku Aventos HK jednoczęściowy front otwiera się do góry. To rozwiązanie przeznaczone jest do szafek górnych o niewielkiej wysokości, np. pojedynczej klapy lub szafki nad lodówką.

Fot. Blum

 

Aventos HKS

Idealne rozwiązanie do małych szafek górnych, takich jak zabudowa wnęki ponad szafą na zapasy lub lodówką. Podnośnik doskonale wpasowuje się do bardzo małych mebli.

Fot. Blum

 

Aventos HF

W Aventos HF dwuczęściowy front składa się podczas otwierania w połowie swojej wysokości. Podnośnik do frontów uchylno-składanych jest idealny do wysokich szafek górnych, ponieważ uchwyt pozostaje dostępny w każdej pozycji otwarcia frontu. System Aventos HF można stosować do frontów o różnej wysokości.

Fot. Blum

 

Aventos HL

W przypadku Aventos HL jednoczęściowy front jest podnoszony równolegle do góry. Podnośnik do frontu ponad korpusem jest idealny do wysokich szaf i szafek górnych, nad którymi znajdują się jeszcze inne fronty.

Fot. Blum

 

Aventos HS

W systemie Aventos HS front nachodzi na korpus. Podnośnik do frontu uchylno-nachodzącego sprawdza się w przypadku dużych, jednoczęściowych frontów.