Colder - o nas

O nas

Colder to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji domów z drewna oraz stolarki budowlanej. Nasza wiedza o drewnie jest bardzo obszerna, dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić Państwu fachowe doradztwo i komfort wyboru.

Dążąc do zapewnienia satysfakcji z oferowanych przez nas produktów, nie zapominamy o środowisku naturalnym. Przy produkcji dbamy o maksymalną oszczędność surowców i ich racjonalne wykorzystanie – doceniamy naturalność tego budulca, jego niepowtarzalność i ponadczasowość.

Produkujemy nowoczesne i ekologiczne drewniane domy szkieletowekonstrukcje drewniane oraz produkty w zakresie architektury ogrodowej – tarasy drewniane oraz pergole. Domy produkowane przez nas, zarówno małe – działkowe, rekreacyjne, jak i większe – letniskowe czy całoroczne, wykonywane są z bardzo solidnie i prezentują się znakomicie.

Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie stolarki i obróbki drewna, pozwoliła nam rozwinąć drugi profil naszej firmy – Meble Na Zamówienie. Wszystkie wykonane prace tworzymy z zaangażowaniem, dbając o Państwa zadowolenie i satysfakcję. Naszą pracownię stolarską wyróżnia indywidualne podejście do klienta – jesteśmy przekonani, że rozwiązania, które proponujemy będą ekonomiczne i funkcjonalne, a styl dopasujemy do Państwa potrzeb.

Zapewniamy doradztwo, projektowanie oraz wykonanie na najwyższym poziomie.

Nasza misja

Naszą misją jest realizacja Twoich marzeń związanych z własnym domem. Najważniejsze dla nas jest to, aby realizowana przez Nas zarówno budowa Twojego domu, jak i tworzenie Twoich wnętrz sprawiły, że będziesz czuł się komfortowo podczas całego procesu, a efekt końcowy w pełni Cię zadowoli. Chcemy umożliwić Ci zamieszkanie w domu, w którym efekty naszej pracy pozwolą poczuć się bezpiecznie, ciepło i wygodnie.

Meble według Twoich potrzeb

Nasza OfertaKontakt